FOLLOW US ON: برج اکسون فیس بوک برج اکسون گوگل+ برج اکسون تویتر برج اکسون linkedin

مجموعه برج های اکسون

گروه اکسون برخوردار از دانش و تجربه در طراحی و اجرای پروژه های بدیع، با پشتوانه رضایتمندی اقشار مختلف بازار و تجار محترم به تلاش و تکاپو پرداخته و با هدف تعریف پروژه های خاص و بی نظیر سرمایه گذاری در آن ها و همچنین ارائه سبک های نوین در ساخت بناهای تجاری و تفریحی تاسیس شده است. این گروه برای آن هائی که خواهان تغییر و توسعه عمیق در کسب و کار و فعالیت های تجاری هستند بنائی جاودان خواهد ساخت. زیرا این گروه در پی بهره گیری روز افزون از دستاوردهای نوین صنعت ساختمان و تجاری سازی و بستر سازی فرهنگی و بازرگانی و ایجاد رونق اقتصادی در این بخش از کشور عزیزمان می باشد.


درباره ما

 مصالح در نما و ساخت داخل

استراتژی کلی در بحث نازک کاری بر مبنای توجه به رنگ و بافت عناصر اصلی ساختمان خواهد بود. بدین صورت که کف، سقف، دیوار و ارتباطات عمودی، به صورت جداگانه و برای هر کدام گزینه های مختلف طراحی خواهد شد. در نهایت، از بین حالت های مختلف (از نظر جنس مصالح، بافت و فرم آن ها) بهترین ترکیبات انتخاب می گردد. لذا سعی شده است در نمای ساختمان و مصالح نازک کاری در بخش های مختلف، از آخرین تکنولوژی روز با کارائی بالا، با توجه به کاربری آن، استفاده شود.

 مهندسی ارزش

مهندسی ارزش روشی است که می توان ادعا کرد در حال حاضر، جامعه مهندسی کشور آن را شناسائی کرده و مبانی آن تا حد مقبولی گسترش یافته است. مهندسی ارزش با بهره مندی از نگاه کارکردی، به بررسی ابعاد مختلف پروژه و ریسک های داخل و خارج پروژه ها پرداخته است و با تکیه بر کار تیمی، موجبات موفقیت پروژه ها را فراهم می آورد.

مهندسی ارزش بر پایه برنامه کاری خود عمل می کند و پایبندی به این برنامه و پیروی از آن، یکی از مزیت های این روش شناخته می شود. این برنامه ساختار مشخصی به مطالعات مهندسی ارزش می دهد و اقدام های آن را جهت دهی می نماید.

 دیدگاه معماری در برج های اکسون

در طراحی و ساخت مجموعه برج های اکسون، سعی بر این بوده است که علاوه بر بحث های زیبائی شناسی و مناسب بودن ترکیب حجمی، فرم مربوط به پروژه متناسب با پتانسیل های فضای موجود باشد و با توجه به دید، منظر و موقعیت بهترین ترکیب ایجاد گردد. اگر معماری به معنای هنر ساختن فضا تعبیر شود، این هدف در طراحی این مجموعه، تجلی واقعی این تعریف است، به گونه ای که ساختن صرف مد نظر نبوده و هنر فضا سازی هدف مهم سازندگان و دست اندرکاران می باشد. فضائی که شفافیت رکن اساسی آن است و ارتباطات عمومی و تاثیر گذاری بر خاطره کسانی که این مجموعه را به عنوان مرکز خرید یا تجارت خود بر گزیده اند، ایجاد می کند.