FOLLOW US ON: برج اکسون فیس بوک برج اکسون گوگل+ برج اکسون تویتر برج اکسون linkedin
axon-text-header

مجموعه برج های اکسون

بازرگانان و ارائه خدمات منحصر به فرد به تمامی افرادی است که پیرامونحرم مطهر امام هشتم (ع) گرد آمده اند.

برنامه های آینده گروه اکسون افزایش و ارتقا سطح کیفیت عملکرد در صنعت برج سازی تجاری از طریق افزایش توجه به انتظارات مشتریان و گسترش و الگو برداری از این سیستم در کل کشور و رونق سرمایه گذاری در سطح ملی و توسعه اقتصادی می باشد. گروه اکسون بررسی، مطالعه، مذاکره و بهره برداری از حداقل 2 میلیون متر مربع فضای ساخت برج های تجاری و اداری و تفریحی را تا 10 سال آینده برنامه ریزی کرده است و امیدوار است این روند رو به رشد با تکیه بر اصل مهم و تاثیر گذار رضایت مشتریان و مشتری مداری، زمینه ساز حضور این گروه در عرصه های ملی و بین المللی باشد.

از برترین شاخصه های متمایز گروه اکسون می توان به گسترش فضای سرمایه گذاری مطمئن و پیشرو بودن در صنعت مهندسی ساخت پروژه های ساختمانی و تجاری سازی با بهره گیری از فن آوری نوین دانش روز و نیز به کارگیری نیروی انسانی متخصص و کارآمد اشاره کرد.

گروه اکسون برآن است تا ضمن تکیه بر شعار اعتماد سازی به موجب ارتقا سطح کیفیت و رعایت اصول حرفه ای مشتری مداری، حضور موثر و سازنده در بازارهای پول و سرمایه مرتبط با بخش ساختمان به اهداف عالیه خود که در نهایت توسعه زیر ساخت های شهری و رفاهی و تجاری و بازرگانی است دست یابد.

گروه اکسون برخوردار از دانش و تجربه در طراحی و اجرای پروژه های بدیع، با پشتوانه رضایتمندی اقشار مختلف بازار و تجار محترم به تلاش و تکاپو پرداخته و با هدف تعریف پروژه های خاص و بی نظیر و سرمایه گذاری در آن ها و همچنین ارائه سبک های نوین در ساخت بناهای تجاری و تفریحی تاسیس شده است. این گروه برای آن هائی که خواهان تغییر و توسعه عمیق در کسب . کار و فعالیت های تجاری هستند بنائی جاودان خواهد ساخت. زیرا این گروه در پی بهره گیری روز افزون از دستاوردهای نوین صنعت ساختمان و تجاری سازی و بستر سازی فرهنگی و بازرگانی ایجاد و رونق اقتصادی در این بخش از کشور عزیزمان می باشد.

گروه اکسون به عنوان گروه پیشرو در صنعت ساختمان و تجاری سازی و با تجربه با ارزش از سالیان طولانی در این راه، پایگذار الگوی ویژه ای از خدمات به علاقه مندان تجارت و بازرگانی می باشد. دورنمای گروه اکسون به آینده، مبدل شدن به اولین انتخاب تمامی افرادی است که خواهان ارتقا در تجارت و کسب و کار و وارد شدن به دنیای جدید در این حرفه هستند.

گروه اکسون در تمام دوران تلاش کرده است که ارزش های اخلاقی و کرامتی انسان در تمام سطوح را حفظ نماید. خدمات به انسان ها و تلاش در استفاده مناسب از محیط زیست و محیط پیرامون و بهینه سازی در مصرف انرژی و سرمایه های ملی و احترام به اصالت و فرهنگ و حفظ تمام ارزشهای ایرانی اسلامی و ارتباط موثر با جامعه دانشگاهیان، نخبگان، تجار و